Ubytování ve Francii, Saint Martin de Seignanx (Les Landes) v rekreačním domě 'HILLEBRAND'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě HILLEBRAND, Saint Martin de Seignanx

Francie, Les Landes, Saint Martin de Seignanx

Francie, Les Landes, Saint Martin de Seignanx
Číslo objektu: FR3431.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3431_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.535,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová vila 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Garáž (2 auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
St Martin de seignanx 21 km od Hossegor: Vila 'HILLEBRAND'. V obci, 800 m od centra, klidná poloha, 15 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'150 m2 (oplocený). Obchod 800 m, písečná pláž 'Hossegor' 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Martin de Seignanx:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 4'893 obyvatel, 6 km od ondres, 12 km od bayonne, 24 km od hossegor.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 06:09
Mapa stránek ...