Ubytování ve Francii, Ondres (Les Landes) v rekreačním domě 'Faisans'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Faisans, Ondres
★★

Francie, Les Landes, Ondres

Francie, Les Landes, Ondres
Číslo objektu: FR3428.640.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3428_640_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.053,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní nábytek, gril (6x). Výhled na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Ondres 15 km od Hossegor: Rodinný dům 'Faisans'. 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 900 m2. Potraviny 300 m, restaurace 700 m, bar 500 m, autobusová zastávka 'pour la plage' 500 m, písečná pláž 'Ondres' 2 km. Jízdárna 1.8 km, cyklistická stezka 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ondres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice a letovisko od Ondres s 4'500 obyvatel, 13 km od Hossegor, 11 km od Capbreton. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Surfování. Squash. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:13
Mapa stránek ...