Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Des Bruy?res' - Francie (Les Landes), Ondres. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 125 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a stereo přehrávač. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na verandu. Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Des Bruy?res, Ondres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3428_630_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 125 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a stereo přehrávač. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na verandu. Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 07:34
Mapa stránek ...