Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Selvia Quetia' - Francie (Les Landes), Ondres. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (110 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 31 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Selvia Quetia, Ondres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3428_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (110 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 31 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:20
Mapa stránek ...