Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le chant des milans' - Francie (Les Landes), Ondres. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, sprcha/WC a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa 50 m2, jižní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený, 2 Auta).

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le chant des milans, Ondres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3428_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, sprcha/WC a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa 50 m2, jižní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený, 2 Auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:29
Mapa stránek ...