Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grand Pavois' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grand Pavois, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_730_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:39
Mapa stránek ...