Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grand Pavois' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko. Koupelna. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování č. 309. Pozor prosím: TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grand Pavois, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_730_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko. Koupelna. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování č. 309. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 03:24
Mapa stránek ...