Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Fournil' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 45 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximá ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Fournil, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_611_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:21
Mapa stránek ...