Ubytování ve Francii, Mimizan (Les Landes) v rekreačním domě 'Le Fournil'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Fournil, Mimizan
★★

Francie, Les Landes, Mimizan

Francie, Les Landes, Mimizan
Číslo objektu: FR3420.611.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_611_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.678,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Mimizan Bourg 6 km od Mimizan Plage: Rodinný dům 'Le Fournil'. V obci 1.2 km od centra Mimizan Bourg, klidná poloha, 6.5 km od moře, 700 m od jezera, 6.5 km plaz. Společné: přírodní pozemek 2'000 m2 (oplocený) s stromy, parkovací místo na pozemku. Supermarket 1.2 km, písečná pláž 'Mimizan-Plage' 6.5 km, park 'Landes Aventure' 5 km, krytý bazén 3 km, jezero ke koupání 'Aureilhan' 5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 5 km, škola surfingu 6.5 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Arcachon 70 km, Bordeaux 120 km, Biscarosse 40 km, Centre Nautique 5 km, Casino Mimizan Plage 6 km. Turistické oblasti Parc naturel régional des Landes. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Mimizan - plage, 6 km. Zvířata v sousedství. Objekt ref.: FR3420.610.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mimizan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 10'000 obyvatel přímo u moře, 10 km od Aureilhan, 38 km od Biscarrosse, 42 km od Morcenx. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Velká písčitá pláž. Řeka Courant spojuje moře s jezerem a nabízí dětem ideální místo pro kouuání a hry. Továrna na výrobu papíru (pachové emise podle vanu větru) 6 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:28
Mapa stránek ...