Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Tourterelles' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Jídelna s stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Topení na naftu. Terasa částéčně krytá, jižní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Tourterelles, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_502_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Jídelna s stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Topení na naftu. Terasa částéčně krytá, jižní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 10:46
Mapa stránek ...