Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Roitelet' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 105 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdar ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Roitelet, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_501_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 105 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 20:00
Mapa stránek ...