Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Nada' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 75 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Nada, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_490_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 75 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:39
Mapa stránek ...