Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau des P?cheurs 1' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 55 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Terasa 20 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless L ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau des P?cheurs 1, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_470_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 55 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Terasa 20 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 13:11
Mapa stránek ...