Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau des P?cheurs 3' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled. K dispozici: pračka. Internet ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau des P?cheurs 3, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_469_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:28
Mapa stránek ...