Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau des P?cheurs 7' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau des P?cheurs 7, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_468_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:07
Mapa stránek ...