Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les P?cheurs' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les P?cheurs, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_461_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:47
Mapa stránek ...