Ubytování ve Francii, Mimizan (Les Landes) v apartmánu 'Les P?cheurs'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les P?cheurs, Mimizan
★★

Francie, Les Landes, Mimizan

Francie, Les Landes, Mimizan
Číslo objektu: FR3420.461.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_461_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.247,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. 2x terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les P?cheurs', 2-podlažní. V obci 350 m od centra Mimizan Plage, 500 m od moře, 500 m plaz, 40 m od řeky. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Supermarket 350 m, nádraží 'Labouheyre' 30 km, písečná pláž 500 m, krytý bazén 6 km, jezero ke koupání 'Aureilhan' 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 6 km, škola surfingu 500 m, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Arcachon 70 km, Bordeaux 120 km, Biscarosse 40 km, Centre nautique 7 km, Casino Mimizan Plage. Turistické oblasti Parc naturel régional des Landes. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mimizan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 10'000 obyvatel přímo u moře, 10 km od Aureilhan, 38 km od Biscarrosse, 42 km od Morcenx. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Velká písčitá pláž. Řeka Courant spojuje moře s jezerem a nabízí dětem ideální místo pro kouuání a hry. Továrna na výrobu papíru (pachové emise podle vanu větru) 6 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:58
Mapa stránek ...