Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les P?cheurs' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 51 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Sprcha. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les P?cheurs, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_461_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 51 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Sprcha. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...