Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Pinasses' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový dům 240 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna/sprcha/WC a dvojumyvadlo. Kuchy ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Pinasses, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_451_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 240 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna/sprcha/WC a dvojumyvadlo. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace, terasa částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril, lehátka (6x). Pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:05
Mapa stránek ...