Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Oyan Aldo' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá, severní orientace terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximá ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Oyan Aldo, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_420_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá, severní orientace terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:46
Mapa stránek ...