Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Bruy?res' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 100 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wir ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Bruy?res, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_405_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 100 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:25
Mapa stránek ...