Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Peintre' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový dům 34 m2, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Peintre, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_345_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 34 m2, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2018 20:33
Mapa stránek ...