Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Pergolas' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 98 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a domácí kino. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zda ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Pergolas, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_340_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 98 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a domácí kino. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: TV jen FR, DE.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 20:28
Mapa stránek ...