Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Promenade des Pins' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 95 m2. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na verandu. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa krytá, severní orientace terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Ma ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Promenade des Pins, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_329_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 95 m2. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na verandu. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa krytá, severní orientace terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:29
Mapa stránek ...