Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Côte Sud' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Côte Sud, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_319_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:54
Mapa stránek ...