Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Côte Sud' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 59 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 50 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Côte Sud, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_319_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 59 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 50 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:16
Mapa stránek ...