Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Plage' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 90 m2 na 2 podlažích. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka (5x). K ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Plage, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_318_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 90 m2 na 2 podlažích. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka (5x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 01:22
Mapa stránek ...