Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě ' Villa Marine' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), koupelna a dvojumyvadlo. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. S ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Marine, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_316_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), koupelna a dvojumyvadlo. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 40 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Výhled. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 Auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:44
Mapa stránek ...