Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Capama' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, rádio a CD. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen DE. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Capama, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_314_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, rádio a CD. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen DE.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 13:34
Mapa stránek ...