Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Capama' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2, ve zvýšeném přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. E-topení. Velká terasa, jižní orientace terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV j ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Capama, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_314_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2, ve zvýšeném přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. E-topení. Velká terasa, jižní orientace terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen DE, FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.11.2018 00:01
Mapa stránek ...