Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Patguyflor' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Patguyflor, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_311_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:14
Mapa stránek ...