Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Remember' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová polovina dvojdomku 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Remember, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:57
Mapa stránek ...