Ubytování ve Francii, Mimizan (Les Landes) v rekreačním domě 'Poste'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Poste, Mimizan
★★

Francie, Les Landes, Mimizan

Francie, Les Landes, Mimizan
Číslo objektu: FR3420.205.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_205_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.339,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Poste'. V obci 400 m od centra Mimizan-Plage, 400 m od moře, 400 m plaz. Společné: pozemek 650 m2 (oplocený), trávníkem a rostlinami. V domě: pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 600 m, nádraží 'Labouheyre' 30 km, písečná pláž 400 m, park 'Landes Aventure' 6 km, krytý bazén 6 m, jezero ke koupání 'Aureilhan' 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 6 km, škola surfingu 500 m, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Arcachon 70 km, Biscarosse 40 km, Casino Mimizan Plage, Centre Nautique 7 km. Pozor prosím: objekt ref.: FR3420.200.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mimizan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 10'000 obyvatel přímo u moře, 10 km od Aureilhan, 38 km od Biscarrosse, 42 km od Morcenx. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Velká písčitá pláž. Řeka Courant spojuje moře s jezerem a nabízí dětem ideální místo pro kouuání a hry. Továrna na výrobu papíru (pachové emise podle vanu větru) 6 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...