Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Mouettes' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné a moderní zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. E-topení. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Balkónový n ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Mouettes, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_202_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné a moderní zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. E-topení. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Balkónový nábytek, lehátka (8x). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen DE, FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 11:15
Mapa stránek ...