Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Poste' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový dům 38 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD a DVD. Malá kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Poste, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 38 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD a DVD. Malá kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:30
Mapa stránek ...