Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horizon' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm), umyvadlo. E-topení. Balkon, terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Par ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horizon, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_195_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm), umyvadlo. E-topení. Balkon, terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:09
Mapa stránek ...