Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horizon' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 2. patře. Zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horizon, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_195_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 2. patře. Zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:25
Mapa stránek ...