Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Oustalet' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Oustalet, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_191_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:37
Mapa stránek ...