Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Océan' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], e ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Océan, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_190_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 16:59
Mapa stránek ...