Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sicard' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sicard, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_149_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:49
Mapa stránek ...