Ubytování ve Francii, Mimizan (Les Landes) v apartmánu 'Les Landaises'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Landaises, Mimizan
★★

Francie, Les Landes, Mimizan

Francie, Les Landes, Mimizan
Číslo objektu: FR3420.145.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_145_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.918,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Účelné a stylové zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Landaises'. V obci 400 m od centra Mimizan-Plage, 450 m od moře, 450 m plaz. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Supermarket 500 m, nádraží 'Labouheyre' 30 km, písečná pláž 450 m, park 'Landes Aventure' 6 km, krytý bazén 6 km, jezero ke koupání 'Aureilhan' 10 km. Golfové hřiště (9 jamek) 6 km, škola surfingu 700 m, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand Bassin Arcachon 70 km, Biscarosse 40 km, Casino Mimizan- Plage, Centre Nautique 7 km. Turistické oblasti Parc naturel régional des Landes.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mimizan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 10'000 obyvatel přímo u moře, 10 km od Aureilhan, 38 km od Biscarrosse, 42 km od Morcenx. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Velká písčitá pláž. Řeka Courant spojuje moře s jezerem a nabízí dětem ideální místo pro kouuání a hry. Továrna na výrobu papíru (pachové emise podle vanu větru) 6 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:03
Mapa stránek ...