Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Landaises' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Landaises, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_145_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 2x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (1x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:48
Mapa stránek ...