Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Dino 2' - Francie (Les Landes), Mezos. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Maison Dino 2', 3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 1x lůžko a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, bidet, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa 15 m2, zahrada 900 m2, trávník. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Dino 2, Mezos

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3400_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Maison Dino 2', 3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 1x lůžko a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, bidet, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa 15 m2, zahrada 900 m2, trávník. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:44
Mapa stránek ...