Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Dino 1' - Francie (Les Landes), Mezos. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Maison Dino 1', 3-pokojový řadový dům 79 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 2x pohovka a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Koupelna. E-topení. Malá terasa 10 m2, zahrada 900 m2, trávník. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Dino 1, Mezos

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3400_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Maison Dino 1', 3-pokojový řadový dům 79 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 2x pohovka a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Koupelna. E-topení. Malá terasa 10 m2, zahrada 900 m2, trávník. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:05
Mapa stránek ...