Ubytování ve Francii, Mezos (Les Landes) v apartmánu 'Maison Dino 1'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Maison Dino 1, Mezos
★★

Francie, Les Landes, Mezos

Francie, Les Landes, Mezos
Číslo objektu: FR3400.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3400_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.596,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Maison Dino 1', 3-pokojový řadový dům 79 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s 2x pohovka a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Koupelna. E-topení. Malá terasa 10 m2, zahrada 900 m2, trávník. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Dvojice terasových domů se samostatnými vchody, vzájemně na sebe nemají výhled. Majitel příležitostně obývá podkrovní byt v domě. Mimo obec, 12 km od moře, 12 km plaz. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, písečná pláž 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mezos:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 850 obyvatel, 16 km jižně od Mimizan, 36 km od Biscarosse, 40 km od Vieux Boucau les bains. Pozoruhodný je obrovský borový les.
informace pro letní ubytování
Pláž, 12 km od obce. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:39
Mapa stránek ...