Ubytování ve Francii, Labenne (Les Landes) v rekreačním domě 'Bernadon'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Bernadon, Labenne
★★★

Francie, Les Landes, Labenne

Francie, Les Landes, Labenne
Číslo objektu: FR3467.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3467_400_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.288,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2 s stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Galerie s TV. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), koupelna. Vstup na terasu. Kuchyně 17 m2 (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, 2x WC zvlášť. V horním patře: galerie, výška stropu 170 - 190 cm s 2x lůžko (90 cm). Velká terasa 50 m2, jižní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). Výhled na les. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Labenne 10 km od Hossegor: Rodinný dům 'Bernadon'. 300 m od lesa, 4 km od moře, 4 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1'500 m2 (oplocený). Garáž. Obchod 300 m, supermarket 400 m, písečná pláž 'Labenne plage' 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě HOSSEGOR.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Labenne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice a letovisko, dopravně výhodná poloha, 12 km severně od Bayonne, 8 km jižně od Capbreton. V obci: supermarket, pekařství, pošta, banka, restaurace.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Aquapark 'Aquatic Land', 6 km. Sportovní přístav Capbreton, 8 m. Surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Hossegor 10 km. Rajtování, Capbreton 8 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:08
Mapa stránek ...