Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Centrale' - Francie (Les Landes), Hossegor. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Centrale, Hossegor

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3407_40_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 11:48
Mapa stránek ...