Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Centrale' - Francie (Les Landes), Hossegor. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon, západní orientace, malý balkon, východní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Centrale, Hossegor

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3407_40_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon, západní orientace, malý balkon, východní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 01:13
Mapa stránek ...