Ubytování ve Francii, Hossegor (Les Landes) v apartmánu 'La Centrale'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Centrale, Hossegor

Francie, Les Landes, Hossegor

Francie, Les Landes, Hossegor
Číslo objektu: FR3407.40.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3407_40_4/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.800,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon, západní orientace, malý balkon, východní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
HOSSEGOR: Rezidence 'La Centrale'. 20 m od moře, 500 m od jezera, 20 m plaz, přímý přístup na pláž. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 150 m, restaurace, bar 20 m. Golfové hřiště (18 jamek) 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence 'Cote Basque' a 'Atlantic' se nacházejí 50-150 m od hlavní silnice v Hosseor (přejít ulici).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Hossegor:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město na moři s posilujícím mikro-podnebím v architektonickém stylu. Vnitrozemské jezero zajišťuje neomezené potěšení.*Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky. Na dostupnost se ptejte při rezervaci u agentury Interhome. Proslulé, rušné lázně pro léčbu dýchacích cest a letovisko s 3'400 obyvatel přímo u moře, 1 km od Capbreton, 5 km od Seignosse, 33 km od Biarritz. Veškeré služby v místě. Noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek dalši golfové hřiště v okruhu 5 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:28
Mapa stránek ...