Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Pierre Bleue' - Francie (Les Landes), Hossegor. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt v 2. patře. Obývací pokoj s TV, stereo přehrávač a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm), větrák. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Pierre Bleue, Hossegor

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3407_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v 2. patře. Obývací pokoj s TV, stereo přehrávač a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm), větrák. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 05:38
Mapa stránek ...